Sami to nezvládneme, potřebujeme Vás!

Ani sebevětší nasazení našich pracovníků nepomůže, když docházejí finanční zdroje. A proto si Vás dovolujeme oslovit. Rádi bychom získali pro udržení dlouhodobého charakteru naší práce stabilní finanční zdroj z příspěvků všech, kteří nejsou lhostejní k osudu dětí a mladých lidí, kteří měli méně štěstí než ostatní.


Naši činnost můžete podpořit několika způsoby:

 

  • Materiální dary
  • Finanční dary
  • Dobrovolnictví
  • Firmy – uvažujete ve vaší firmě v rámci sociální odpovědnosti o podpoře smysluplného charitativního projektu? Potom neváhejte a kontaktuje nás, velice rádi Vás navštívíme a společně zkusíme najít možnosti oboustranně výhodné a zajímavé spolupráce.

Možnosti finančních darů:


Darujme.cz

 

možnost online darování přes přiložený widget.

 

Službu DARUJME.CZ zajišťuje Nadace VIA ve spolupráci se Sdružením VIA. Cílem je poskytnout českým neziskovým organizacím jednoduché a bezpečné prostředí pro moderní formy dárcovství.


 

Givt.cz

 

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a givt.cz z vašeho nákupu zasílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Odkud se berou peníze na podporu?

Je to jednoduché. Internetové obchody nám platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivedeme přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy posíláme na podporu vámi zvolené organizace.

 
 


 

Jednorázový i trvalý příkaz

 


číslo účtu: 2000866436/2010


složenkou

 

číslo účtu: 2000866436/2010


osobní předání na základě darovací smlouvy nebo příjmového dokladu    
Dar je možno odečíst od daňového základu. Rádi Vám vystavíme potřebné potvrzení.